1-5KE22CA
1-5KE22CA
1-4
5.20kr
5-24
4.33kr
25-49
3.80kr
50-99
3.45kr
100+
2.95kr
Antal i lager: 251
1-5KE22CA. Antal terminaler: 2. Dielektrisk struktur: dubbelriktad. Driftstemperatur: -65...+175°C. Funktion: skydd mot överspänning. Halvledarmaterial: kisel. Hölje: CB 429. IFSM: 200A. Konfiguration: Genomgående hålmontering på kretskort. Läckström vid stängning Ir [A] @ Uz [V]: 5uA @ 18.8V. Max temperatur: +175°C.. Maximal förlust (puls) Pp [W] @ t[msec.]: 1500 W @ 1ms. Pd (effektförlust, max): 1.5 kW. RoHS: nej. Stäng riktningshållspänning [V]: 18.8V. Transient suppressor typ: dubbelriktad. Ubr [V] @ Ibr [A]: 23.1V @ 1mA. VRRM: 22V. Originalprodukt från tillverkaren: Mic. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
Teknisk dokumentation (PDF)
1-5KE22CA
18 parametrar
Dielektrisk struktur
dubbelriktad
Driftstemperatur
-65...+175°C
Hölje
CB 429
IFSM
200A
Läckström vid stängning Ir [A] @ Uz [V]
5uA @ 18.8V
Max temperatur
+175°C.
Maximal förlust (puls) Pp [W] @ t[msec.]
1500 W @ 1ms
Pd (effektförlust, max)
1.5 kW
RoHS
nej
Stäng riktningshållspänning [V]
18.8V
Transient suppressor typ
dubbelriktad
Ubr [V] @ Ibr [A]
23.1V @ 1mA
VRRM
22V